INTENCJE MSZALNE – 1-07.04.2024

Intencje mszalne   1 IV – 7 IV 2024

 

Poniedziałek 9,oo – Dziekczynno błagalna za małżeństwa Szymeczko, Zieziula, Wojdyło i ich                         .                                   dzieci o opiekę MB Szkaplerznej.

12,oo – śp + Macieja Godfryd o łaskę nieba.                                                                                                          .                  12,oo – śp ++ Sebastiana Mężyńskiego w 10 rocz śm i Danutę Sulińską.

Szczepanów 10,3o – ++ Antoninę, Annę, Jana, Jakuba i Piotra.

 

Wtorek 18,oo – śp + Zofię Dworecką w tydzień po śmierci – z racji pogrzebu.

Środa  18,oo –  O zdrowie, Błogosławieństwo Boże w pracy duszpasterskiej dla Ks. proboszcza                .                            Ryszarda w dniu imienin – int. Róż ŻR i Margaretek.

Czwartek 18,oo – śp + Henryka Mazurkiewicz w miesiąc po śmierci.

Piątek  18,oo –   wolna

Sobota 8,oo – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

 

18,oo – śp ++ Kazimierza Panaś i Helenę i Tadeusza Jaworskich.

18,oo – śp ++ Juliusza Kaczmarczyk; Cecylię, Stanisław Szczap oraz z rodziny Dylowskich   .                                     Pelagię i Michała.

Niedziela 9,oo – Z racji urodzin Janiny Maj z podziękowaniem za łaski i o zcrowie dla dzieci,          .                             wnuków, prawnuków z prośbą o zdrowie, pomoc Bożą i opiekę MB Szkaplerzn .                              dla całej rodziny.

12,oo – śp ++ z rodziny Stopera Antoninę, Marcina, Henryka, Michała i ++ z rodzin        .                                 Stopera i Bohacz.

12,oo – śp ++ z rodzin Czarnych, Masztalar i Hedlof.

Szczepanów – śp ++ Teofilę i Bronisława Rachwalskich i ++ z tej rodziny.