OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 01.07.2018 – XIII  Niedziela  zwykła.

1) W piątek przeżywaliśmy Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Dzisiaj po mszach św. ofiary do puszek  na utrzymanie Stolicy Apostolskiej –  tzw „ Świętopietrze”.

2) Dzisiaj [po mszach św. w naszej parafii święcimy pojazdy w ramach „ Akcji św. Krzysztof – 1 gr. Za jeden kilometr na środki transportu dla polskich misjonarzy z podziękowaniem za szczęśliwe podróże”. Ofiary z poświęcenia na ten cel.

3) W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota lipca. W piątek od godz. 8,oo odwiedzam chorych po domach. W sobotę o godz. 7,oo różaniec, Msza św. wynagradzająca i zmiana tajemnic różańcowych a w czwartek całonocna  adoracja NS w Domu Rekolekcyjnym od godz. 19,oo.

4) W związku z Rokitniańskim  Rokiem Jubileuszowym redakcja TV3 Gorzów Wlkp., będzie realizować transmisje Mszy św z Sanktuarium  w każdą pierwszą sobotę miesiąca poczynając od 7 lipca aż do zakończenia Roku Jubileuszowego. Początek transmisji o godz. 11,oo…

5) Zapowiedzi:  – Rosół Sylwester i Rosół Katarzyna zd. Korzeniowska,  cywilnie związani – III;       Członka Łukasz z Warty i Kmieć Magdalena ze Strażackiej, cywilnie związani – III; – Witczak Mateusz z Żar i Biernat Natalia z Sikorskiego st wolnego – II; -Wiśniewski Paweł z Grabika i Śliwińska Katarzyna z Lelewela – I.

6) Bóg zapłać mieszkańcom ostatniej części Pułaskiego, szczególnie tu pracującym: Sygutowscy, Oleksińscy, Staruszek, Blimel, Borowicz, Laskowska, Jaworska. I składającym ofiary – 135 zł. Zapraszam w sobotę na godz. 9,oo mieszkańców ul. Zachodniej i Żołnierskiej.

7) Wczoraj ślubowali  Danuta i Jarosław Antoszewski; dziękuję za przyozdobienie świątyni kwiatami i Szczęść Boże na nowej drodze życia.

8) W ubiegłym tygodniu zmarli: śp + Marian Mikołajczyk z Żar zaopatrzony sakramentami św.; pogrzeb odbył się w czwartek o 15,oo i + Tomasz Szulikowski z Siodła; pogrzeb odbył się w piątek o 12,oo. Wieczny odpoczynek …

W Nowej Soli zmarł nasz kolega kursowy śp +ks. Józef Adamczak…

9) Przypominam, że uroczystość odpustową ku czci MB Szkaplerznej będziemy przeżywać 15. o7

Na Mszy o godz 12,3o. Od piątku modlimy się nowenną do MB z Góry Karmel.

10) Jest jeszcze 5 miejsc wolnych na pielgrzymkę we wrześniu do Rumunii. Info w gablocie a zapisy u p. Bożeny Blimel.