OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.01.2019 – III Niedziela zwykła.

1) Rozpoczynamy ostatni tydzień odwiedzin kolędowych (…) Te rodziny, które nie zastałem „po kolędzie proszę indywidualne zaproszenie !

Poniedziałek –  Szklarska dokończenie i Niepodległości.

Wtorek –  Łąkowa i Strażacka.

Środa  – Pionierów i Zachodnia i Marszowska.

Czwartek – Szczepanów

Piątek – Powstańców Wlkp i dokończenie Szczepanowa.

Sobota – Wyzwolenia i kolęda uzupełniająca…

2) W sobotę 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. Madlimy się za nasze siostry zakonne. Msze św. z poświeceniem gromnic o godz. 9,oo i 17,oo. Taca z tego święta przeznaczona jest na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych. Po Mszy wieczornej nauka dla rodziców i młodzieży przed bierzmowaniem i demontaż dekoracji świątecznej i posprzątanie świątyni.

2a) Nasza schola zaprasza na koncert kolęd i wspólną modlitwę na mszach św. o godz. 9,oo i 17,oo. Jako podziękowanie jej składamy ofiary do puszek  na wyjazd na warsztaty muzyczne podwyższające kwalifikacje muzyczno wokalne…

3) W tym tygodniu pierwszy piątek, ale chorych będę odwiedzał w następny tj. 8 lutego od godz. 9,oo.

4) Ogłoszenie ks. dyrektora Caritas…

5) Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalisza i Lichenia w dniach 18 – 19 maja (sobota niedziela); przewidywany koszt ok. 16o zł z noclegiem. Więcej informacji przy zapisie u p. Geni Piwko.

6) Zary dla Jezusa w czwartek w kościele rektoralnym, plan w gablocie…

7) Bóg zapłać mieszkańcom Pułaskiego od numeru 53 do 42 za posprzątanie świątyni rodzinom Winnickich, Sysak, Chudek, Kołopieńczyk i Bejnar i składającym ofiary – 1oo zł. Za tydzień demontuję dekoracje świąteczną i sprzątają świątynię rodzice i młodzież przed Bierzmowaniem.