OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.12.2023 – III Niedziela Adwentu.

1) Dzisiejsza niedziela jest dniem solidarności z kapłanami seniorami. Modlimy się i przy wyjśiu składamy ofiary do puszek na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.

2) W poniedziałek i wtorek od godz. 16,oo wszyscy rodzice dzieci  komunijnych, także przygotowujących się w Żarach, dekorują naszą świątynię a w piątek po roratach sprzątają.

3) W czwartek zapraszam na spowiedź adwentowa z udziałem zaproszonych kapłanów rano od godz. 8,3o do 9,oo i wieczorem od godz. 19,oo do 19,3o; rodzice pomagają dzieciom w rachunku sumienia w domu i przywożą do kościoła. W Szczepanowie o godz. 17,oo.

4) Przy stoliku nabywamy prasę katolicką i małe świece Caritas a w zakrystii opłatki wigilijne. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary z racji nabytych opłatków…Ofiary do kopert na Seminarium można składać po świętach. Można też wpłacać na konto parafialne z dopiskiem „ za opłatki” – nr: 94 2030 0045 1110 0000 0226 2490.

5) W piątek od godz. 9,oo odwiedzam chorych po domach, proszę zgłaszać nowych obłożnie chorych a o godz 17,oo zapraszam na ostatnie roraty.

6) Bóg zapłać 3 rodzinom z Sikorskiego od 2 do bloków 8, 10, 12 za posprzątanie świątyni: Pająk, Kołpaczewskich i Szymańskich a za pozostałe rodziny pomódlmy się o odpowiedzialność za kościół… W piątek po roratach sprzątają rodzice dzieci komunijnych.

7) Bardzo serdecznie dziękuję Panom podleśniczemu i ze Siodła za ofiarowane choinki…

8) Nasza schola Żar Miłości organizuje w Siodle na Sali Sylwestra; bliższe informacje i zapisy na stronie Żar Miłości i u p. Halinki.