OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.01.2021 – Niedziela Chrztu Pańskiego.

1) Dzisiejsza niedziela kończy liturgicznie okres Bożego Narodzenia, choć w liturgii śpiewamy kolędy i zachowujemy dekoracje do 2 lutego.

2) Trwa czas kolędy zmienioną w tym roku przez pandemię. Dziękuję tym rodzinom, które w ubiegłym tygodniu przeżywały kolędę z Siodła, Pułaskiego, Al. Wojska Polskiego, Pionierów, Zachodniej, Wyzwolenia, Żołnierskiej i zapraszam dzisiaj na 17,oo te rodziny, które nie mogły. W tym tygodniu zapraszam do kościoła na godz. 17,oo przedstawicieli z rodzin zamieszkałych na: –  Niedziela – Zacisze i Generałów Roweckiego, Okulickiego Hallera i Bittnera;  Poniedziałek – Armii Krajowej i Na Wzgórzu;  Wtorek – Lelewela;  Środa – Osadnicza i Wrzosowa;  Czwartek – Sikorskiego – od 1 do 10;  Piątek – 12 i blok Nadzieja;                                  Niedziela – Strażacka, Dworcowa i Batalionów Chłopskich. Szczepanów o godz. 13,oo numery nieparzyste…                                                                                                                                 Przypominam, że kolęda jest aktem publicznego wyznania wiary z zarazem znakiem jedności i żywej więzi rodziny z Kościołem Parafialnym i Powszechnym, dlatego ten akt odnotowuję w kartotece parafialnej rodzin…

3) W piątek 15 stycznia, dzień imienin Biskupa Seniora Pawła Sochy. Pamiętajmy o modlitwie i życzeniach. Niech dobry Bóg darzy Go zdrowiem a Maryja otacza opieką

4) Bóg zapłać mieszkańcom I części Al. Wojska Polskiego od 104  do krzyża za posprzątanie i zabezpieczenie świątyni i ofiary na ogrzewanie. W sobotę zapraszam o godz. 9,oo II cześć Alei WP od krzyża do basenu.

5) W ubiegłym tygodniu zmarli  śp + Stefania Zdobylak – Mazurkiewicz, zaopatrzona sakramentami św. – pogrzeb odbył się we wtorek o 13,oo oraz śp + Romana Henryka Nowak z Niepodległości; pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 11,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

6) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny i Dzień Pański z ogłoszeniami i intencjami.

7) Bóg zapłać rodzinom, które nie mogły być w kościele,  za ofiary wpłacane na konto parafialne – 94 2030 0045 1110  0000 0226 2490, tylko proszę podawać tytuł wpłaty…