Daily Archives: 30 grudnia 2023

OGLOSZENIA PARAFIALNE – 31.12.2023 – Niedziela Świętej Rodziny.

Kolęda 2024

2.o1.wtorek – Siodło
3.o1. Środa – Pułaskiego, Tymiankowa, Rumiankowa
4.o1.Czwartek – Zacisze, Roweckiego, Marszowska, Pionierów, Wyzwolenia, Zachodnia,  Żołnierska, Zjednoczenia.
5.o1.Piątek – Aleja WP, Hallera, Bitnera, Okulickiego,  Maczka.
8.o1.Poniedziałek – Osadnicza, Wrzosowa, Sielankowa, Na Wzgórzu i Pogodna.
9.o1.Wtorek – Lelewela, Armi Krajowej, Strażacka.
1o. o1.Środa – Grunwaldzka i Sikorskiego.
11.o1.Czwartek – Westerplatte, Niepodległości, Łąkowa, Dworcowa
12.o1.Piątek – Szklarska, Powstańców cała i Batalionów
13.o1.Sobota – Szczepanów i Uzupełniająca.

POZOSTAŁE INFORMACJE NA TEMAT KOLĘDY 2024 W BANERZE PO PRAWEJ

1) Dzisiaj Uroczystość Świętej Rodziny z Nazareth – patronalne święto rodzin katolickich. Na Mszach św. małżonkowie odnawiają przyrzeczenia małżeńskie i otrzymują specjalne błogosławieństwo.

2) Wczoraj na Mszy św. o godz. 17,oo i nabożeństwie przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, żegnaliśmy 2023 Rok Pański dziękując i przepraszając Pana czasu.                                 Jutro, 1 stycznia, w pierwszym dniu Nowego 2024 Roku na Mszach św. o 9,oo i 12,oo prosimy przez wstawiennictwo Świętej Bożej Rodzicielki o pokój w naszych sercach i na całym świecie, szczególnie w Ukrainie i Ziemi Świętej. W tej intencji proszę wszystkich wiernych o modlitwę różańcową.

INTENCJE MSZALNE – 31.12-07.01.2024

Sobota 17,oo – W 15 rocz śmierci taty Józefa Trybus i ++ z tej rodziny oraz wszystkich zmarłych z       .                            naszej parafii w tym roku.                                                                                                           .            17,oo – śp + Ciocię Walentynę Sadowską.

Niedziela 9,oo – śp + Annę Mroczko w  rocz  śmierci.                                                                                            .                9,oo – śp ++ Marię, Mateusza, Ryszarda, Leona, Weronikę, Wincentego.

12,oo – śp + Juliana Wikiera w 2 rocz śm i ++ rodzin z obu stron.                                                                .              12,oo – sp ++ Ryszarda, Halinę Balickich i Kingę Balicką.