INTENCJE MSZALNE – 31.12-07.01.2024

Sobota 17,oo – W 15 rocz śmierci taty Józefa Trybus i ++ z tej rodziny oraz wszystkich zmarłych z       .                            naszej parafii w tym roku.                                                                                                           .            17,oo – śp + Ciocię Walentynę Sadowską.

Niedziela 9,oo – śp + Annę Mroczko w  rocz  śmierci.                                                                                            .                9,oo – śp ++ Marię, Mateusza, Ryszarda, Leona, Weronikę, Wincentego.

12,oo – śp + Juliana Wikiera w 2 rocz śm i ++ rodzin z obu stron.                                                                .              12,oo – sp ++ Ryszarda, Halinę Balickich i Kingę Balicką.

Szczepanów 10,3o – śp + Rafała Cierniaka w 16 rocz śmierci o radość nieba.

Nowy Rok 9,oo –  O Błogosławieństwo Boże i opiekę MB Szkaplerznej w 2024 RP dla rodzin naszej     .                                Parafii.

12,oo – śp + Kazimierz Grządko w 13 rocz śmierci.                                                                                                             .                12,oo – śp + Marię Majchrzycką w 3 rocz śmierci.

Wtorek  17,oo –  Za rodziny zamieszkałe w Siodle

Środa  17,oo –   Za rodziny z Pułaskiego, Rumiankowej, Tymiankowej.

Czwartek 17,oo – Za rodziny z Zacisza, Roweckiego, Marszowskiej, Pionierów, Wyzwolenia,                            .                                Zachodniej, Żołnierskiej, Zjednoczenia.

I Piątek   17,oo – Za rodziny z Alei WP, Hallera, Bitnera, Okulickiego i Maczka.

 

Sobota – Trzech Króli 9,oo – śp + Kazimierz Maj w 16 rocz śmierci.

9,oo – śp + Adam Kowalski w miesiąc po śmierci.

12,oo – śp ++ Henryka Sobolewskiego w 2 rocz śm, Rodziców; Janinę Senyk w 3 rocz śm      .                                 oraz męża i synów.

 

Niedziela 9,oo –  śp ++Kazimierz Dominiak i Mieczysław Sikorski.

12,oo – śp +  Krzysztof Jaszczyszyn w miesiąc po śmierci.

Szczepanów 1o,3o – O zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla mamy Stefanii Łuczyńskiej z racji     .   .                                    urodzin.