Daily Archives: 23 grudnia 2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 24.12.2023 – IV Niedziela Adwentu.

1) Dzisiaj IV Niedziela Adwentu a także Wigilia Narodzenia Pańskiego. Zachowujemy tradycję i zwyczaje religijne podczas wieczerzy wigilijnej łącznie z zachowaniem wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Wstrzemięźliwość obowiązuje wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia.

2) Msze św. przed południem o godz. 9,oo i 12,oo a wieczorem pasterki o 2o,oo w Szczepanowie a o godz. 22,oo w kościele parafialnym. Tace z nich zbierane na Fundusz Ochrony dziecka i Matki im. Ks. Bpa Wilhelma Pluty.

INTENCJE MSZALNE – 24-31.12.2023

Sobota 17,oo – śp ++ Julian w 4 rocz śm; Celinę, Stanisława, Marię, Kaliksta z Kaczmarczyków i        .                               dziadków z obu stron.

Niedziela – wigilia 9,oo – Za Renatę Kulpa z racji urodzin dziękczynno błagalna.

12,oo – śp ++Ewę Leńczuk w kolejną rocz śm z racji imienin.                                                                                                  .                   12,oo – O laskę zdrowia dla taty Jozefa Oleksińskiego z okazji urodzin.

Pasterki: