INTENCJE MSZALNE – 24-31.12.2023

Sobota 17,oo – śp ++ Julian w 4 rocz śm; Celinę, Stanisława, Marię, Kaliksta z Kaczmarczyków i        .                               dziadków z obu stron.

Niedziela – wigilia 9,oo – Za Renatę Kulpa z racji urodzin dziękczynno błagalna.

12,oo – śp ++Ewę Leńczuk w kolejną rocz śm z racji imienin.                                                                                                  .                   12,oo – O laskę zdrowia dla taty Jozefa Oleksińskiego z okazji urodzin.

Pasterki:

Szczepanów 2o,oo – sp ++ Marię, Władysława, Agnieszkę, Zygmunta, Marka i ++ z Łuczyńskich.

Kunice  22,oo – O błogosławieństwo Bożej Dzieciny dla żony Ewy i rodzin Szymeczko, Wojdyło,        .                            Zieziula i wnuków.                                                                                                                                                                  .             22,oo – O zdrowie i Blogosławieństwo Bożej Dzieciny dla rodzin Mazurkiewicz, Bajko,        .                            Harenda i o nawrócenie.

Boże Narodzenie 9,oo – śp ++ Grzegorza, Tadeusza, Stefana, Annę.                                                            .                 9,oo – sp ++Ryszarda, Marię, Leona, Mateusza, Paulinę, Ignacego.

12,oo – Za całą naszą Parafię.

Św. Szczepana 9,oo – Za czcigodnego Jubilata biskupa Pawła Sochę dziękczynno błagalna.                  .                          9,oo – O łaskę zdrowia dla Geni.

12,oo – śp + Annę Agopsowicz w 5 rocz śmierci o radość nieba.

Szczepanów 10,3o – ++ Rodziców Teklę i Józefa; Rozalię, Antoniego, Annę, Marcina, wnuka Rafała  .                                        i męża Władysława.

Czwartek 17,oo – W 10 rocznicę małżeństwa Anny i Bartłomieja dziekczynno błagalna.

Piątek   17,oo – śp + Stanisława Włodarczyk w 3 rocz śmierci.

 

Sobota 17,oo – W 15 rocz śmierci taty Józefa Trybus i ++ z tej rodziny.

Niedziela 9,oo – śp + Annę Mroczko w q rocz  śmierci.                                                                                            .                9,oo – śp ++ Marię, Mateusza, Ryszarda, Leona, Weronikę, Wincentego.

12,oo – śp + Juliana Wikiera w 2 rocz śm i ++ rodzin z obu stron.                                                                .              12,oo – sp ++ Ryszarda, Halinę Balickich i Kingę Balicką.

Szczepanów 10,3o – śp + Rafała Cierniaka w 16 rocz śmierci o radość nieba.