Daily Archives: 26 grudnia 2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA BOŻE NARODZENIE – 25.12.2023 – Narodzenie Pańskie.

1) Życzenia: Drodzy Parafianie i Goście – Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę niech naszą codzienność opromienia światło płynące z Betlejem gdzie rodzi się Chrystus, aby być „ Bogiem z nami”. Niech Jego bliskość przyniesie nam pokój i pomoże przetrwać wszelkie trudności życia

2) W poniedziałek 25 XII Uroczystość Narodzenia Pańskiego; Msze sw. o godz. 9,oo i 12,oo. We wtorek 26 XII drugi dzień Świąt BN – święto św.Szczepana, pierwszego męczennika; wsłuchujemy się w List Rektora KUL i wspieramy tę uczelnię i Instytut FT w Zielonej Górze ofiarami na tacę.

INTENCJE MSZALNE – 24-31.12.2023

Sobota 17,oo – śp ++ Julian w 4 rocz śm; Celinę, Stanisława, Marię, Kaliksta z Kaczmarczyków i        .                               dziadków z obu stron.

Niedziela – wigilia 9,oo – Za Renatę Kulpa z racji urodzin dziękczynno błagalna.

12,oo – śp ++Ewę Leńczuk w kolejną rocz śm z racji imienin.                                                                                                  .                   12,oo – O laskę zdrowia dla taty Jozefa Oleksińskiego z okazji urodzin.

Pasterki: