OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 03.02.2019 – IV Niedziela zwykła.

1) Wczoraj zakończyłem kolędowe odwiedziny rodzin. Bóg zapłać za otwarte drzwi i serca, trud wspólnej obecności i dzielenia się dobrym słowem i ofiarami. Szczególnie dziękuję za ofiary na remont świątyni i Seminarium. Wracamy do porządku sprzed kolędy – msze św codziennie o godz. 17,oo; biuro parafialne w piątki od godz. 17,3o do 18,3o i soboty od 1o,oo do 11,oo.

2) Wczoraj przeżywaliśmy Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego. Modliliśmy się  za siostry zakonne pochodzące z naszej parafii. Taca winna być zbierany na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych, lecz wspieraliśmy naszą scholę na ich wyjazd na warsztaty do Łodzi. Dzisiaj przy wyjściu składamy ofiary do puszek na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych a taca, jak zawsze z pierwszej niedzieli miesiąca, jest przeznaczona na utrzymanie i prace Kurii Biskupiej w Zielonej Górze.

3) Wczoraj też odbyło się spotkanie lutowe młodzieży przed bierzmowaniem i ich rodziców. Bardzo serdecznie dziękuję im za demontaż dekoracji świątecznej i posprzątanie kościoła. Za tydzień w sobotę o godzinie 9,oo sprzątają świątynię mieszkańcy ul. Pułaskiego od 45 do 18,oo i Wyzwolenia.

4) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Dzień Pański, która to bardzo pomaga w katechizacji dorosłych z której nie jest zwolniony żaden parafianin, nawet starszy ! Są jeszcze do nabycia albumy pokazujące i opisujące nasze kościoły z dekanatu i sąsiednich w cenie 8o zł.

5) W ubiegłym tygodniu zakończył swą ziemską pielgrzymkę śp + Andrzej Czesław Woźniak z Żar a pochowany na naszym cmentarzu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

6) Jak co roku wspieramy 1% podatku nasze dzieci niepełnosprawne z ul Szklarskiej Olę i Michałka. Bliższe informacje  i numer KRS na ulotce którą można zabrać ze stolika…