OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13.04.2020 – Poniedziałek Wielkanocny.

1) Bardzo serdecznie dziękuję wiernym, którzy przeżywali Święta Zmartwychwstania Chrystusa w kościołach domowych za pośrednictwem mediów umacniając wiarę św. Również za życzenia kapłańskie, świąteczne i imieninowe.

2) Dzisiaj Msze św. jak w niedziele z wyjątkiem Szczepanowa gdzie dzisiaj Mszy św. nie bedzie

3) Trwa Oktawa Zmartwychwstania Pańskiego, która kończy się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. Przygotowujemy się codziennie odmawiając Nowennę do Bożego Miłosierdzia i czyniąc uczynki miłosierdzia co do duszy i ciała. W przyszłą niedzielę przed mszami modlimy się koronką do Bożego Miłosierdzia.

4) W najbliższy piątek Oktawy ZP – nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

5) Serdecznie dziękuję rodzinom Jaworskich i Sygotowskich za posprzątanie i zabezpieczenie świątyni oraz wszystkim składającym z ul. Pułaskiego od 14 do 2 ofiary do komitetu – 70 zł. Zapraszam w sobotę na godz. 9,oo mieszkańców ulic Żołnierskiej, Zachodniej i Wyzwolenia.

6) Przy stoliku w kościele nabywamy świąteczną prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość  Niedzielny, Dzień Pański i Echo Kunic… także wigilijne świece Caritas z których dochód w tym roku przeznaczony jest na wsparcie w potrzebny sprzęt dla naszych szpitali…

7) W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp + Henryk Drewniak – pogrzeb odbył się we wtorek w Szczepanowie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

8) Bóg zapłać za dobrowolne ofiary które wpływają na nasze konto parafialne – nr 94 2030 0045 1110 0000 0226 2490 z zaznaczeniem „na tacę”  które pozwolą opłacić bieżące rachunki i przetrwać ten trudny czas.

9) Msze św. zamawiamy telefonicznie, w zakrystii lub bezpośrednio u mnie.