OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj 3 Niedziela zwykła z woli Papieża Franciszka – Niedziela Słowa Bożego. To dobra okazja, by lepiej zgłębić naukę Kościoła o roli Pisma św. w duchowości wiernych…

2) Solidarni z Chorwacją – dzisiaj modlimy się i składamy ofiary do puszek jako wyraz solidarności z poszkodowanymi na skutek trzęsienia ziemi w Chorwacji.

3) Dzisiaj kończymy w Szczepanowie kolędę w naszej parafii zmienioną w formie na skutek pandemii. Bardzo serdecznie dziękuję rodzinom, które przyjęły Błogosławieństwo kolędowe na ten rok, modliły się w rodzinach  i złożyły ofiary wdzięczności oraz zamówiły z wiarą Msze św. na ten rok.

4) Komunikat o uroczystościach żałobnych i pogrzebowych bpa Adama Dyczkowskiego i bpa Antoniego Stankiewicza…

5) Bardzo serdecznie dziękuję p. Helenie Kulpa, Renacie Rudyk, Marzenie Wolskiej i Wacławowi Stonoga za sumienne posprzątanie i zabezpieczenie świątyni i składającym ofiary na ogrzewanie.. – 6o zł.  z ostatniej części Alei WP. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo rodziny z I części Grunwaldzkiej – od klubu do krzyża.

6) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką… i dla dzieci Mały Gość Niedzielny z prezentem.

7) Pragnę przypomnieć rodzinom dzieci komunijnych, że 2 lutego – wtorek po Mszy św. o godz. 17,oo, będzie demontaż dekoracji świątecznej. Szczególnie zapraszam te rodziny, które nie dekorowały i rodziców dzieci ze szkoły społecznej i katolickiej…!