OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10.10.2021 – XXVIII Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj obchodzimy 21 dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się” i wspieramy zdolną młodzież z rodzin niezamożnych z małych miejscowości budując żywy pomnik wdzięczności św. Janowi Pawłowi II, papieżowi .

2) Po Mszy św. o 11,oo poświęcę i wręczę dzieciom komunijnym różańce a rodzice wysłuchają  naukę na temat różańca św. w życiu chrześcijanina.

3) XXII Lubuski Tydzień Seniora w dniach 11 – 16 października organizuje samorząd województwa Lubuskiego. Mszę św. Inauguracyjną w intencji seniorów 12 X w konkatedrze w Zielonej Górze o godz. 9,oo odprawi bp Tadeusz Lityński.

4) Kalendarz liturgiczny przypomina: środa – bł. Honorata Koźmińskiego. Jest to 13 dzień października – ostatni Dzień Fatimski; zapraszam na różaniec, Mszę św. z procesją fatimską. czwartek – 14 – Dzień Edukacji różaniec w intencji nauczycieli, wychowawców i katechetów. Piątek – św. Teresy od Jezusa dz. i dk; sobota – św. Jadwigi Śląskiej.

5) Od wtorku zmieniamy porządek sprawowania wieczorem nabożeństw i mszy św. – na godz. 16,3o nabożeństwa różańcowe a msze na godz. 17,oo; również w niedziele.

6) Kancelaria Parafialna czynna w piatki od godz. 17,45 do 18,3o a w soboty od 12,oo do 13,oo.

7) Bóg zapłać mieszkańcom I części Siodła za posprzątanie i udekorowanie świątyni, szczególnie rodzinom tu pracującym: Kubińskich, Czernuszka, Adamczyk, Błaszków, Turoń, Hedloff i z Pułaskiego Chmielewscy-os, i z Pionierów Czarneccy oraz z Lelewela Świdkiewicz. Oraz składającym ofiary – 320 zł. Zapraszam w sobotę II część Siodła. Bardzo serdecznie dziękuję Różom ŻR za dekorację październikową ołtarza.

8) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką… a w zakrystii czy kancelarii zamawiamy Msze św. na przyszły rok.

9) Spotkanie październikowe młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania odbędzie się w sobotę 23 X.