0GŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.09.2022 – XXVI Niedziela zwykła.

1) 3 września w Siodle odbyło się Święto pieczonego ziemniaka zorganizowany przez pana sołtysa Leszka, Rade sołecką z mieszkańcami . W ramach tego festynu zorganizowali loterię fantową z której cały dochód – 555o zł przeznaczono na naprawę organów w naszym kościele parafialnym. Bardzo serdecznie dziękuję organizatorom za takie myślenie i realną pomoc naszej wspólnocie parafialnej !
2) W sobotę 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe na które zapraszam wszystkie stany… codziennie na godz. 17,3o a w soboty na godz. 7,3o. W tą pierwszą sobotę miesiąca zapraszam na 7,15…
3) W tą sobotę z naszej diecezji pielgrzymują czciciele Maryi wraz ze Wspólnotą Żywego różańca i Margaretka do Rokitna; wyruszają z kościoła o godz. 7,3o; są jeszcze wolne miejsca; zapisy u p. Geni Piwko – kom: 669 683 850.
4) Kalendarz liturgiczny przypomina: wtorek – św. Wincentego a Paulo kap; środa – św. Wacława M; Czwartek – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – odpust parafialny w Olbrachtowie o godz. 18,oo.; piątek – św. Hieronima Kpł i DK., w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus Dz, DK. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzę przemożnej opieki świętych patronów.
5) Bóg zapłać mieszkańcom II części ul. Sokorskiego za posprzątanie i przyozdobienie świątyni; szczególnie wczoraj tu pracującym rodzinom (…) Zapraszam w przyszłą sobotę do zatroskania o naszą świątynie mieszkańców bloku Nadzieja.
6) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką (…) bardzo pomocną przy zdobywaniu wiedzy religijnej a przez to umacniającą naszą wiarę.
7) Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu normalnie tj. w piątki po Mszy wieczornej do godz. 19,3o i soboty od 12,oo do 13,oo.
8) Bardzo serdecznie dziękuję Ks. Tomaszowi za zastępstwo podczas mojego krótkiego wyjazdu.