Daily Archives: 6 listopada 2021

Intencje Apostolstwa Modlitwy Różańcowej na miesiąc – listopad – 2021

Intencja powszechna:

Módlmy się, aby osoby cierpiące na depresję  albo burnout znajdowały u wszystkich wsparcie i światło, otwierające na życie.

Intencja parafialna:

Za zmarłych kapłanów, którzy pracowali  w Naszej  parafii oraz zmarłych  polecanych w wypominkach.

==========================================

Burnout – poczucie braku satysfakcji, zatrzymanie  rozwoju zawodowego, uczucie przepracowania i niezadowolenia z wykonywanego zajęcia, które niegdyś sprawiało przyjemność.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.11.2021 – XXXII Niedziela zwykła.

1) W tym czasie spieszymy naszym zmarłym z pomocą modlitewną w formie wypominek – codziennie o godz. 17,oo i w niedziele po mszach św. oraz zyskując odpusty zupełne do końca miesiąca…

2) W czwartek 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości – 103 rocznica. Zapraszam w tym dniu na Msze św. o godz. 9,oo i 17,oo za Ojczyznę. Na ten dzień wywieszamy flagi narodowe . Parafia Wniebowzięcia NMP w Żarach zaprasza na godz. 19,oo na wieczornicę poetycko – muzyczną „ Żeby Polską była Polską” pod patronatem Prezydenta RP.

INTENCJE MSZALNE – 07.11-14.11.2021

Sobota 17,oo –  śp ++Alicję Dzienisz, Franciszka i Arkadiusza Jung i z rodzin Jung i Sowa.

Niedziela 9,oo – śp ++ z rodzin Markulak i Kołodziej.

9,oo – śp ++ z rodzin Rochoń i Budas.