Daily Archives: 20 listopada 2021

Adwentowe Wieczory Młodych pod hasłem: „Pan z Tobą”

W sobotę, 4 grudnia 2021r. w Grodowcu i Rokitnie odbędą się Adwentowe Wieczory Młodych pod hasłem: „Pan z Tobą”. Będzie to czas spotkania i modlitewnego czuwania młodzieży naszej diecezji przed świętami Bożego Narodzenia. Zachęcam do organizowania grup młodzieży i uczestnictwa w tych wydarzeniach.
Ze względów organizacyjnych, proszę o zgłoszenie grupy do dnia 30 listopada, poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego tutaj: Formularz zgłoszeniowy AWM 2021. Wszyscy uczestnicy czuwania otrzymają ciepły posiłek. Koszt posiłku dla jednej osoby wynosi 7 zł. Kwotę odpowiednią do ilości osób należy wpłacić w recepcji, w dniu spotkania.
Informacje o tym wydarzeniu ukażą się niebawem na profilu CentrumDDM. W załączniku znajduje się plik – zdjęcie do wykorzystania w mediach społecznościowych.
Plan spotkania:

Zapraszamy do udziału w nowej edycji cyklu „Teologia w mieście”

Zapraszamy do udziału w nowej edycji cyklu „Teologia w mieście”, obejmującego 10 spotkań wokół zagadnień z Pisma Świętego, teologii moralnej, teologii dogmatycznej i fundamentalnej oraz społecznego nauczania Kościoła. Do uczestnictwa zapraszamy wszystkich bez względu na wiek czy wykształcenie; zarówno osoby zaangażowane w ruchy i wspólnoty kościelne jak i osoby poszukujące. Spotkania odbywać się będą w sobotnie przedpołudnia począwszy od godz. 9.30 do godz. 12.50 w Gorzowie i w Zielonej Górze, począwszy od 4 grudnia br. Szczegółowy program i informacje o zapisach są już dostępne na stronie Instytutu Filozoficzno-Teologicznego im. Edyty Stein: ift.zgora.pl.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.11.2021 – Niedziela Chrystusa Króla.

1) Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – Chrystusa Króla Wszechświata, patronalne święto naszego Seminarium. Taca na rzecz Seminarium. Bóg zapłać rodzinom, które już wsparły ofiarami do kopert nasze Seminarium lub wpłaciły na konto parafialne…

INTENCJE MSZALNE – 21-28.11.2021

Sobota 17,oo – śp ++ Annę i Piotra Rudyk; Eugeniusz, Wincenty i ++ z tej rodziny.

Niedziela 9,oo – O łaskę zdrowia dla Janka Tartak i jego rodziny.