OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.11.2021 – Niedziela Chrystusa Króla.

1) Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – Chrystusa Króla Wszechświata, patronalne święto naszego Seminarium. Taca na rzecz Seminarium. Bóg zapłać rodzinom, które już wsparły ofiarami do kopert nasze Seminarium lub wpłaciły na konto parafialne…

2) Wczoraj odbyło się spotkanie listopadowe młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. W najbliższa sobotę o godz. 10,oo zapraszam tę młodzież lub kogoś z rodziców celem wygrabienia liści wokół kościoła…

3) W poniedziałek 22 XI, rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński w parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach; nauki codziennie o godz. 18,4o w czerwonym kościele.

4) W poniedziałek wspomnienie liturgiczne św. Cecylii dz. M – patronki muzyki kościelnej, chórów, scholii, organistów. Pragnę złożyć serdeczne życzenia na ręce Pani Halinki dla całej naszej scholii i Kamila organisty niech święta patronka ma Was w swojej opiece i wyprasza potrzebne łaski w radosnej, rozśpiewanej służbie naszemu Kościołowi. Szczęść Boże !

5) W czwartek 25 XI o godz. 18,3o Msza św. i modlitwa o uzdrowienie w kościele rektoralnym na Kaczym Rynku pod hasłem: „ W Jego rękach jest zbawienie”.

6) Dzisiaj na mszach sw. święcę opłatki wigilijne, które w tym tygodniu trafią do naszych rodzin. Kto by nie otrzymał to proszę do zakrystii po odbiór… Za tydzień będą do odbioru świece wigilijne.

7)  Bóg zapłać sprzatającym rodzinom: Sławska, Kuźniar i Harenda oraz składającym ofiary – 120 zł. Z ul. Zachodniej. Zapraszam w sobotę do sprzatania, grabienia i zabezpieczania mieszkańców Pułaskiego od numeru 45 do 18  i mieszkańców Wyzwolenia! Rodziny te nie stawiają kwiatów tylko wieniec adwentowy.

8) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny, Mały GN i Dzień Pański oraz kalendarze.