Daily Archives: 27 listopada 2021

Intencje Apostolstwa Modlitwy Różańcowej na miesiąc – grudzień – 2021

Intencja ewangelizacyjna:

Módlmy się za katechetów, powołanych do głoszenia Słowa Bożego – aby byli jego odważnymi i kreatywnymi świadkami z mocą Ducha Świętego.

Intencja parafialna:

O ustanie pandemii, aby  Rodziny pojednane ze sobą i z Bogiem szczęśliwie przeżyły święta Bożego Narodzenia.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28.11.2021 – I Niedziela Adwentu.

1) Dzisiejszą pierwszą niedzielą adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny pod hasłem „Posłani w pokoju Chrystusa”; to trzeci etap programu skoncentrowany na Eucharystii. Zapraszam na roraty w środy na godz. 17,oo. Dzieci przychodzą z lampionami i siadają między rodzicami a młodzież z indeksami. Spowiedź adwentowa codziennie 15 minut przed Mszą św.

INTENCJE MSZALNE – 28.11-05.12.2021

Sobota 17,oo –   śp ++ Marka, Janinę, Wawrzyńca Antoszewskich i ++ z tej rodziny oraz Anielę           .                                 i Maksymiliana Figa; Franciszkę i Łukasza Szkrabińskich.

Niedziela 9,oo – śp ++ Irenę Naworską w 15 rocz śm i rodziców z obu stron i braci Wiesława i        .                                       Piotra.

9,oo – śp + Janinę Maj – intencja szwagierki.