OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.0.2018 – V  Niedziela  Wielkiego Postu.

1) W ubiegły piątek odwiedzałem chorych po domach, następne odwiedziny w piątek 27 kwietnia

2) Dzisiaj rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne, które prowadzi Ks. Sławomir Szocik z Żar. Plan w gablocie i na stronie internetowej…

3) Osoby chętne do przygotowania Drogi Krzyżowej ulicami naszej miejscowości, szczególnie panów, zapraszamy dzisiaj do Domu Rekolekcyjnego o godz 15,oo. Droga Krzyżowa rozpocznie się w piątek o godz 17,oo przy krzyżu na Alei WP. Zapraszam szczególnie mieszkańców Siodła i Szczepanowa.

4) W poniedziałek św. Józefa, oblubieńca NMP; zapraszamy szczególnie wszystkich ojców i mężów do trwania na modlitwie ze św Józefem.                                                                                           .Parafia św Józefa zaprasza w przyszłą niedzielę na XX Rajd Palmowy na 12,3o z Konkursem na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną – plan i regulamin konkursu   w gablocie.                                                          5) Zapowiedzi: Jakubowski Michał z Żar i Czeremurzyńska Joanna z Kunic, st wolnego – II; Śławuski Łukasz z Bolesławca i Kobel Agnieszka z Grunwaldzkiej, st wolnego – II;

.Sysak Jan i Serwicka Karolina z Lelewela, st wolnego – II.

6) Wczoraj 17 marca, odbyła się Inauguracja Synodu Diecezjalnego w Zielonej Górze pod przewodnictwem ks bpa T Lityńskiego

7) Dziękuję mieszkańcom Sikorskiego bloku Nadzieja za posprzątanie świątyni, odśnieżenie, zasłonięcie krzyży i ofiary na ogrzewanie… Zapraszam w sobotę mieszkańców ul. Westerplatte.

Szczególnie dziękuję Panom Piotrowi Zabłockiemu, Edkowi Bartkiewicz i Jankowi Tartak za prace przy kościele .

8) Bóg zapłać za ofiary składane przy stoliku z prasą katolicką na kwiaty i świece do Bożego Grobu, który w tym roku budują wraz z ciemnicą mieszkańcy Siodła.

Do kusza Caritas, składamy produkty spożywcze, w ramach akcji ogólnopolskiej „Tak, pomagam”

Z których będą paczki dla chorych i niepełnosprawnych…

9)W najbliższy piątek odbędzie się wizytacja wstępna przedstawicieli Kurii Biskupiej a sama wizytacja kanoniczna ks. bpa Tadeusza Lityńskiego odbędzie się w sobotę 28 kwietnia…

10) W ubiegłym tygodniu zmarli z naszej parafii: śp +Krystyna Walaszczyk z Osadniczej; pogrzeb odbył się w piątek o 14,oo oraz śp +Henryk Szmania z Osadniczej; pogrzeb odbędzie się w Środzie Wielkopolskiej.