OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.04.2018 – IV  Niedziela  Wielkanocna

1) Dzisiaj niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i zakonne. Przyjaciele Paradyża prowadzą codziennie różaniec po Mszy wieczornej.

2) W sobotę, 28 kwietnia, odwiedzi nas w ramach wizyty kanonicznej Pasterz naszej diecezji ksiądz biskup Tadeusz Lityński. Zapraszam wszystkich wiernych do zaangażowania się w przygotowanie i przeżycie tego ważnego wydarzenia.  Dekoracją świątyni zajmą się rodzice młodzieży do Bierzmowania. Bardzo proszę o udział , szczególnie we Mszy św o 18,oo pod przewodnictwem ks. Biskupa  wszystkich wiernych naszej parafii a szczególnie dzieci komunijnych i młodzieży przed Bierzmowaniem z rodzinami.  Próba liturgiczna wszystkich zaangażowanych  po Mszy św w piątek 27 IV .Proszę o wzięcie ze stolika zaproszenia dla Waszej Rodziny i sąsiednich. Jest na nim wydrukowany plan wizyty.

3) Trwają próby liturgiczne  dzieci komunijnych – we wtorek o 16,45 próba tańca liturgicznego, w środę i czwartek o 16,3o z paniami Krysią i Halinką.

4) Zapowiedzi: Nowaczyk Jarosław i Antoszewska Danuta z Pionierów, cywilnie związani – III.

5) W poniedziałek uroczystość św Wojciecha Bpa i M – głównego Patrona Polski. Msza św o 18,o

6) Bóg zapłać mieszkańcom ul Powstanców Wlkp. 16, 17, 2o, 11 i 11a a szczególnie sprzątającym rodzinom: Kozak, Zabłocka, Ostrowska, Skurzyńska, Gwóżdż, Staniecka, Chlebowska, Mroczek. I składającym ofiary – 185 zł. Zapraszam w piątek po Mszy wieczornej do posprzątania świątyni rodziców młodzieży przed Bierzmowaniem. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za podmalowanie kościoła…

7) W ubiegłym tygodniu zmarł śp + Piotr Suchiński z Osadniczej; pogrzeb odbył się w czwartek o 11,oo . Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

8) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Dzień Pański.

9) Już czas pomyśleć o wakacjach dla naszych dzieci. W gablocie są wywieszone Wakacyjne Akcje Caritas z terminami i kosztami.