OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.10.2018 – XXIX  Niedziela  zwykła.

1) Wczoraj odbyło się spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Młodzież otrzymała katechizmy; proszę rodziców o zainteresowanie się i pomoc do systematycznego korzystania z nich i sprawdzanie indeksów…

2) Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem „ Pełni Ducha i posłani „. Taca dzisiejsza na utrzymanie Misji św. Codzienny różaniec o 16,3o w intencjach misyjnych.

3) W czwartek 25 X, w Kościele Rektoralnym – „Żary dla Jezusa” z modlitwą o uzdrowienie…

4) W przyszłą niedzielę 28 X, dzień imienin ks. biskupa diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego; pamiętajmy o modlitwie i życzeniach. Nabożeństwo różańcowe o 16,3o w intencji czcigodnego Solenizanta i n aszych Solenizantów…

5) Dzisiaj liczenie wiernych uczestniczących w liturgii…

6) Wypominki – wspominając naszych bliskich polecamy ich modlitwom Kościoła wypisując na wyłożonych kartkach wyraźnie ich imiona, dołączając ofiarę do koperty jako wyraz naszego poświęcenia i troski. Ze stolika odbieramy też koperty „ Ofiara na Seminarium” do których wkładamy nasze zatroskanie o przyszłych kapłanów. Bóg zapłać !

7) Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Zachęcam wiernych do duchowego przygotowania się do uroczystości przez spowiedź św. i porządkowania cmentarza oraz grobów. Jednocześnie przypominam o godnym zachowaniu się w miejscach spoczynku naszych zmarłych.

8) Bóg zapłać za sprzątanie i dekorowanie świątyni  mieszkańcom Sikorskiego bloki 1o i 12; szczególnie pracującym rodzinom: Zabłoccy 2os, Bartkiewicz, Andruszkiewicz, Kłopaczewska i składającym ofiary – 37o zł. Zapraszam w sobotę na godz. 9,oo mieszkańców bloku Nadzieja.

1o) W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana zaopatrzona Sakramentami św. śp + Antonina Wasilenko  Zawacka z Pionierów. Pogrzeb odbył się w sobotę o 12,oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać panie…