OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.04.2018 – Niedziela Miłosierdzia Bożego.

1) W piątek i sobotę odbyła się pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Bóg zapłać za modlitwy i świadectwo oraz pani Gieni Piwko za zorganizowanie jej.

2) Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Suma odpustowa w Żarach o godz. 13,oo. O godz. 15,oo zapraszamy do naszego kościoła na „Godzinę Łaski” – Koronka do Bożego Miłosierdzia  i czuwanie modlitewne.  Jednocześnie jest to Międzynarodowy Dzień Caritas. Ofiary do puszek przy wyjściu składamy na działalność Caritas naszej Diecezji i Parafii. Komunikat ks. biskupa Lityńskiego…

3) W poniedziałek –  Zwiastowanie Pańskie – Dzień Świętości Życia. Możliwość podjęcia Duchowej Adopcji  Dziecka Poczętego na Mszy św o 18,oo.

4) Zapowiedzi: Nowaczyk Jarosław i Antoszewska Danuta, oboje cywilnie związani z Pionierów – I.

5) Katolicka Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Żarach ogłasza nabór uczniów do klasy I na rok 2018/2019. Zapisy i szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły. 12 kwietnia w czwartek o 17,oo zapraszamy rodziców z dziećmi na Dzień Otwartych Drzwi w budynku szkoły Kalinowskiego

6) Zaproszenie na Seminarium pt. Zaufaj Bogu – wejdź na drogę świętości. Rozpoczęcie rekolekcji 16 kwietnia o godz 18,oo w Domu Rekolekcyjnym; bliższe informacje pod telefonem 502 485 527.

7) Przypominam, że  28 kwietnia w sobotę odwiedzi nas w ramach wizytacji kanonicznej ks. biskup Tadeusz Lityński. Módlmy się o Błogosławione owoce tego Spotkania i przypominajmy sobie o tym ważnym wydarzeniu w naszej parafii.

8) Dzisiaj po Mszy o 11,oo i w środę o 16,45 próba śpiewu  obowiązkowa dla  wszystkich dzieci komunijnych.

9) Bóg zapłać mieszkańcom ul Niepodległości za posprzątanie świątyni, szczególnie tu pracującym rodzinom:  Mondorowicz, Woźny 2 os, Simon 2 os i składającym ofiary – 15o zł.   W sobotę o 9,oo zapraszam mieszkańców Szklarskiej. Jutro po Mszy wieczornej demontujemy dekorację świąteczną. Serdecznie dziękuję panu Bogusławowi Stopera i p. Goldewicz Marcie za pomoc w koniecznych pracach.