OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.08.2020 – XIX Niedziela zwykła

1) Trwa miesiąc sierpień w którym pielgrzymujemy na Jasną Górę, w tym roku przeważnie duchowo… Tym bardziej dziękuję Halince i Jackowi Stroynowskim za swiadectwo żywej wiary i modlitwy także za nasza parafię.
2) Dziękuję tym, którzy wpisali swój trud abstynencki do Parafialnej Księgi Trzeźwości i Abstynencji w intencji Bogu znanej oraz tym którzy prowadzili Koronkę do BM o Trzeźwość w naszej parafii.
3) Dzisiejsza taca przeznaczona jest na KUL i Instytut FT w Zielonej Górze.
4) W czwartek 13 sierpnia Dzień Fatimski; o godz. 17,15 różaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia o Trzeźwość , Msza św. i procesja wokół świątyni z figurą fatimską.
5) W sobotę, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Dożynki Diecezjalne w Rokitnie, taca dla najuboższych parafii naszej diecezji na pomoc w remontach i odbudowie świątyni. W Żarach suma odpustowa w sąsiedniej parafii o godz. 12,oo. Msze św. jak w niedziele a po nich blogosławieństwo ziół i kwiatów.
6) W dniach 15 – 16 sierpnia w parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach w ramach uroczystości odpustowych, będziemy przeżywać czas mocy i łaski nawiedzenia figury św. Michała Archanioła z groty objawień w Gargano. Szczegóły na tablicy ogłoszeń…
7) W sobotę 15 VIII na Mszy św. o godz. 9,oo będziemy modlili się w intencji najstarszej naszej parafianki Marii Jasińskiej, która w tym dniu kończy 100 lat, i składali serdeczne życzenia…
8) Zapowiedzi: Węckowski Arkadiusz z Żar i Szarnieawska Agat z Westerplatte st wolnego – I; Róg Rafał Jacek i Drozdek Marlena, oboje z Lipinek Łużyckich st. Wolnego – I.
9) Bóg zapłać mieszkańcom bloku Nadzieja szczególnie tu pracującym rodzinom : Karcz, Michniewicz -2os, Piwko, Kusio, Kujawa, Konieczna Daniela i Renata, Zagórskim za posprzątanie, zabezpieczenie i udekorowanie świątyni i składającym ofiary – 240 zł plus kwiaty. Zapraszam w piątek ! po Mszy o godz. 18,oo mieszkanców Powstańców Wlkp do numeru 9 i Batalionów Chłopskich.
10) Bardzo proszę o zakrywanie nosa i ust w kościele bo jak widzimy pandemia wzrasta!