OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.02.2021 – V Niedziela zwykła.

1) W ubiegły wtorek, na Mszy św. o 17,oo na święto MB Gromnicznej, odbyło się spotkanie lutowe rodziców dzieci komunijnych na którym miedzy innymi świeciłem i rozdawałem rodzicom świece komunijne… Dzisiaj na Mszy św. o 11,oo spotkanie pozostałych rodziców, którzy nie odebrali jeszcze świecy.

2) Słowo Biskupa Diecezjalnego na Światowy Dzień chorego 2021…

3) W czwartek 11 lutego, wspomnienie liturgiczne MB z Lourdes – XIX  Światowy Dzień Chorego. Zapraszam wszystkich chorych naszej parafii na Mszę św. o godz. 18,oo  w ich intencji. Na tej Mszy św. osoby bardzo ciężko chore mogą przyjąć sakrament chorych… W przyszłą niedzielę po mszach św. składamy ofiary do puszek na wsparcie hospicjów naszej diecezji.

4) Od najbliższego poniedziałku na prośbę wiernych msze św. w tygodniu i niedziele będą odprawiane o godz. 18,oo;  15 minut przed każdą Mszą św. okazja do spowiedzi św.

5) Bóg zapłać drugiej i ostatniej części ul. Grunwaldzkiej za posprzątanie i zabezpieczenie świątyni, szczególnie rodzinom tu pracującym Koweła, Bortnowskich, Dziadek i Majchrzyckich oraz składającym ofiary –  325 zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców ul Strażackiej i Na Wzgórzu.

6) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką (…) która bardzo pomaga w katechizacji dorosłych i jednocześnie pogłębia wiarę i pomaga rozwiązywać różne problemy…

7) W ubiegłym tygodniu zmarli śp + Kazimierz Kwaśniak z Wyzwolenia,  pogrzeb odbył się w środę o godz. 11,oo oraz śp + Mieczysław Sawicki z Pułaskiego, zaopatrzony sakramentami św; pogrzeb odbędzie się we wtorek o 11,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

8) W przyszłą niedzielę w parafii N.Serca PJ w Żarach na Mszy św. o godz. 18,oo rozpocznie się Kurs Przedmałżeński, który potrwa do soboty; nauki codziennie o 19,oo.