OGŁOSZENIA PARAFAILNE – 20.06.2021 – XII Niedziela zwykła.

1) Od dzisiaj zniesienie dyspensy od zachowania pierwszego Przykazania Kościelnego…

2) Dzisiaj w Rokitnie zakończenie tygodniowego odpustu na Mszy św. o godz. 12,oo pod przewodnictwem Ks. biskupa Edwarda Dajczaka.

3) Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18,oo a we wtorki o godz. 19,oo.

4) W środę 23 czerwca o godz. 9,oo z naszego kościoła wyrusza Pielgrzymka do Królowej Pokoju w Medjugorie. Kto by chciał wziąść w niej udział to serdecznie zapraszamy… Zapisy i info u p. Halinki Stroynowskiej – kom: 502 485 527.

5) W tym tygodniu dzieci i młodzież kończą trudny rok szkolny i rozpoczynają wakacje; zapraszam codziennie do spowiedzi 15 minut przed Mszą św. i na Mszę św. z Komunią św.; w czwartek i piątek są intencje wolne… Przy wyjściu gratisowo nabywamy ceną pomoc dla rodziców w postaci 2 broszurek opracowanych przez biskupa poznańskiego – „Dzieci w wirtualnej sieci” i „ Gdy dziecko pyta o seks”…

6) W czwartek – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W przyszłą niedzielę poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. niedzielnej w ramach akcji Miva Polska – św. Krzysztof 1 gr. Za 1 km”. Ofiary z racji poświęcenia na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

7) Zapowiedzi: Wielgosz Waldemar z Siodła i Adriana Strzelecka ze Szprotawy st wolnego – III

Stefaniak Michał Żary i Chrzan Marta ul. Zachodnia oboje st wolnego – I. Biuro Parafialne w tym tygodniu nieczynne !

8) Bóg zapłać mieszkańcom z II części Lelewela tj bloki 11 i 13 oraz 12 i 15 do 41 i 14 do 24  za posprzątanie świątyni; szczególnie tu pracującym rodzinom Czabaj-2os i Sieradzka i składającym ofiary – 200 zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo pozostałych z ul. Lelewela . Bardzo proszę rodziców dzieci komunijnych i rocznicowych o zdjęcie flag i dekoracji w tym tygodniu.!

9) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny, Mały GN, L,Osservatore Romano i Dzień Pański z ogłoszeniami.

10) W ubiegłym tygodniu zakończył ziemską pielgrzymkę śp Jan Pietrzak z Lelewela, zaopatrzony sakramentami św. Pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 15,oo. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…