INTENCJE MSZALNE – 18-25.07.2021

Sobota18,oo –  ++ Zonę Krystynę Trybus, córkę Agnieszkę i ++ z tej rodziny.

Niedziela 9,oo – śp ++Stefanię, Franciszka i Józefa Błaszków oraz Cecylię, Marię i Andrzeja           .                                     Wyspiańskich.                                                                                                            .                 9,oo – śp + Stanisław Olszewski w 1 rocz śm.

12,oo – Suma odpustowa za całą naszą Parafię i przyjmujących Szkaplerz święty.

12,oo – śp + Weronikę.

Szczepanów  1o,3o – int wolna.

Wtorek 18,oo – śp ++Janina, Józef Kóbińscy, Bolesław Drepszok i Zygmunt Markowski.

Środa  18,oo – Z podziękowaniem za szczęśliwie ukończoną szkołę i wszelkie otrzymane łaski.

Czwartek 18,oo – śp ++Bolesław Drepszok, Zygmunt Markowski i rodziców z obu stron.

Piątek  18,oo – śp + Weronikę.

Sobota 8,oo – śp + Weronikę.

18,oo – O zdro.wie i Blogosławieństwo dla rodziny Angeliki, Juli, Aleksandra i Imo.

Niedziela 9,oo – W 50 rocz urodzin syna Jacka Zabłockiego i za jego rodzinę dziękczynno błag.

11,oo – W 5 rocz urodzin Nadzieji dziękczynna i z prośbą o łaskę wiary.

18,oo – śp ++Zofię Jung w 12 rocz śm i Arkadiusza Jung.

18,oo – śp + Weronikę.

Szczepanów – śp ++Martę Dąbrowską i dziadków Andrzeja, Janinę Smolińskich oraz Jana               .                              Zofię Dąbrowskich.