OGŁOSZENIA OPARAFIALNE – 02.10.2022 – XXVII Niedziela zwykła.

1) Wczoraj 1 października, Róże Żywego Różańca, Margaretki i czciciele Maryi z naszej diecezji i parafii pielgrzymowali do Rokitna. Pragnę bardzo serdecznie podziękować uczestnikom z naszej parafii za modlitwy, zatroskanie o wiarę i świadectwo umiłowania naszej Matki; szczególnie p. Geni i jej mężowi za zorganizowanie tej pielgrzymki dziękczynno błagalnej.

2) Zapraszam na nabożeństwa różańcowe codziennie na godz. 17,3o, w soboty o 7,3o. Dzisiaj dzieciom komunijnym poświęcę i wręczę różańce na Mszy św. o godz. 11,oo a po Mszy św. nauka dla rodziców. Dzieci i młodzież przynajmniej raz w tygodniu proszę o uczestnictwo w nabożeństwie różańcowych wraz ze swoimi rodzicami. !

3) W sobotę zapraszam młodzież na spotkanie październikowe na godz. 17,5o z indeksami a ich rodziców z wypełnionymi deklaracjami zapisującymi na przygotowanie do Bierzmowania.

4) W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek od 2o,oo Adoracja NS w Domu Rekolekcyjnym. W piątek od godz. 8,oo odwiedzam chorych po domach; proszę zgłaszać nowych obłożnie chorych… Spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 17,3o.

5) Za tydzień zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia; XXII Dzień Papieski wspierający zdolną młodzież z niezamożnych rodzin.

6) Kalendarz liturgiczny przypomina: wtorek – św. Franciszka z Asyżu; środa – św. Faustyny Kowalskiej Dz, apostołki Miłosierdzia Bożego; w piątek – NMP Różańcowej. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzę przemożnej opieki świętych patronów.

7) Bóg zapłać mieszkańcom bloku Nadzieja za posprzątanie i udekorowanie naszej świątyni szczególnie tu wczoraj pracującym rodzinom: Konecznych, Staruszek, Piwko-2os, Bejnar, Kusio, Walewinder, Mielcarek, Kujawa, Michniewicz, Karcz, Terlecki, Bukowska oraz składającym ofiary – 484 zł. Zapraszam w sobotę mieszkańców Powstańców Wlkp całej i Batalionów Chłopskich.

8) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny, Gość Extra po 12 zł  i Mały GN…

9) Dzieci komunijne i młodzież przy pierwszej ławce odbiera w indeksach i dzienniczkach od księdza pieczątki obecności …

10) Mam już kalendarz na intencje na przyszły rok; proszę  po mszach św. w zakrystii lub kancelarii zamawiać Msze św.