OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.12.2022 – Boże Narodzenie.

1) Życzenia:  Niech moc wigilijnego wieczoru przyniesie pokój i radość naszym sercom, niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia rozświetla mroki swoim pięknem, niech dary Bożej dzieciny wiara, nadzieja i miłość, umacniają w nas odwagę do budowania cywilizacji miłości, błogosławi szlachetnym pragnieniom naszych serc.  której tak bardzo potrzebuje dzisiejszy świat, nasze rodziny i my sami. Niech Nowonarodzony .

2) Dzisiaj zapraszam na Msze św. jak w niedziele tj: 9,oo, 11,oo 17,oo i w Szczepanowie o 13,oo. Jutro drugi dzień Świąt BN – święto św. Szczepana, Msze św. tylko o godz. 9,oo i 11,oo. Mieszkańców Szczepanowa zapraszamy do kościoła parafialnego.  Taca na KUL i Instytut TF w Zielonej Górze. 

3) W tym roku wyjątkowo w piątek zapraszamy rodziny naszej parafii aby przeżyć Uroczystość św. Rodziny – Patronalne święto rodzin katolickich. Zostaną odnowione na Mszy św. o godz. 17,oo przyrzeczenia małżeńskie i błogosławieństwo małżonków. W tym dniu nie obowiązuje post

4) W sobotę kończymy też Stary Rok 2022. W ostatnim dniu tego roku zapraszam też na Mszę św. o godz. 17,oo wszystkich wdzięcznych, ale szczególnie te rodziny, które pożegnały w tym roku swoich bliskich. Ofiarę na Mszę św. zbiorową w intencji zmarłych składamy na tacę a rodziny zmarłych wnoszą płonące świece składając je przy ołtarzu Matki Bożej naszej Patronki.

5) W przyszłą niedzielę z radością i nadzieją powitamy Nowy 2023 Rok Pański. Dzień ten jest świętem Świętej Bożej Rodzicielki oraz Światowym Dniem Modlitwy o Pokój. Zapraszam na 8,3o na różaniec o pokój na świecie a szczególnie na Ukrainie .                        

6) W przyszłą niedzielę podam plan „kolędy”, który otrzymaliśmy wraz z opłatkami i jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.

7) Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych i rodzinom Szymeczko i Jaskułów  oraz Kamilowi za  udekorowanie naszej świątyni, szczególnie Nadleśnictwu Lipinki za ofiarowane piękne choinki. Dziękuję też rodzinom z Pułaskiego od 45 do 18,oo za posprzątanie w piątek świątyni . Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo rodziny z ostatniej części  Pułaskiego oraz z Wyzwolenia, Zachodniej i Żołnierskiej.

8) Nasza schola  „Żar Miłości” serdecznie zaprasza na koncert kolęd, który odbędzie się 6 stycznia po Mszy św. o godz. 9,oo.

9) Przy wyjściu nabywamy ze stolika świąteczną prasę katolicką Niedziela z kalendarzem – 1o zł, Gość Niedzielny – 15 zł (podwójny nr), Echo Kunic i Dzień Pański.

10) Bardzo serdecznie dziękuję za życzenia świąteczne i wszelką życzliwość  .