OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.02.20232 – VI Niedziela zwykła.

1) Wczoraj 11 lutego, przezywaliśmy Światowy Dzień Chorych za wstawiennictwem MB z Lourdes modląc się na różańcu i na Mszy św. o godz. 11,oo połączonej z udzielaniem sakramentu chorych. Bóg zapłać wiernym, którzy troszczą się o chorych naszej parafii, odwiedzają chorych, podwożą na Mszę św. do kościoła i zamawiają Msze św. za chorych i cierpiących.

2) Komunikat ks. biskupa Tadeusza o zbiórce na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii…

3) Dzisiaj w parafii N. Serca Pana Jezusa w Żarach rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński na Mszy św. o godz. 18,oo.

4) W sobotę po Mszy sw. wieczornej o godz. 17,oo  nauka dla rodziców i chrzestnych.

5) W sobotę o godz. 9,oo zapraszam mieszkańców I części ul. Osadniczej do posprzątania świątyni…

6) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny,  Mały GN,  Dzień Pański z ogłoszeniami i L’Oservatore Romano. Przypominam, że czytając prasę katolicką pogłębiamy wiedzę religijną, rozszerzamy wyobraźnię, wzmacniamy koncentrację potrzebną i do dobrej modlitwy oraz chronimy się przed demencją i chorobami oraz utrzymujemy wydawnictwa katolickie !

7) W ubiegłym tygodniu zakończyła ziemską pielgrzymkę śp + Urszula Maria Słaba z Westerplatte, pogrzeb odbył się w sobotę o godz. 9,oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…