OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 31.03.2019 – IV Niedziela Wielkiego Postu.

  1. Pragnę podziękować za wieloletnią współpracę pani organistce Krystynie Januszewicz, która dzisiaj kończy prace w naszej parafii a podejmuje w parafii N Serca PJ w Żarach. Bóg zapłać!

  1. Dzisiaj w Domu Rekolekcyjnym o godz. 19,oo, kolejne spotkanie wszystkich przygotowujących Drogę Krzyżową ulicami Kunic. Szczególnie zapraszam wszystką naszą młodzież przygotowująca się do Bierzmowania z indeksami…
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota kwietnia. W piątek od godz. 8,oo odwiedzam chorych po domach (a nie w sobotę !), o 17,3o w kościele Droga Krzyżowa i Msza sw. W sobotę o godz. 7,oo – różaniec a o 8,oo Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W najbliższa sobotę, 6 kwietnia, rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi dr Jacek Błażkiewicz z Międzyrzecza. Plan w gablocie i na stronie parafialnej… Przypominajmy sobie i zachęcajmy się wzajemnie do udziału w tym najważniejszym przygotowaniu do największych Świąt. Spowiedź wielkopostna 8 IV !
  4. Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w środę, 3 kwietnia o godz. 19,oo na plebanii Wniebowzięcia NMP w Żarach. Spotkanie poprowadzi pan dr hab.Mieczysław Guzewicz o tematyce rodzinnej.
  5. Nasze Panie w wieku 5o – 69 lat , maja zaproszenie na badania mamograficzne do Żar na ul. Chopina 1a przy sklepie Inter Marche 4 kwietnia.
  6. Bóg zapłać mieszkańcom 1 części ul. Osadniczej za posprzątanie światyni, szczególnie pracującym rodzinom: Szmania, Żelazko, Nowakowski, Marciniszyn – 2os, Benesz, Kusz i Pęksa oraz składającym ofiary – 33o zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców II części Osadniczej i Wrzosowej.
  7. Bardzo serdecznie dziękuję Panu prezesowi Wojciechowi Węgier, za ofiarowanie dla naszej parafii jakże potrzebnego nowego komputera wraz z instalacją. Bóg zapłać!
  8. Przy stoliku nabywamy prasę katolicką, świece wielkanocne i składamy ofiary na
  9. kwiaty do Bożego Grobu oraz opłacamy „cegiełki”.                                                             W ubiegłym tygodniu odeszły do Pana: śp + Stanisława Bryszewska z Sikorskiego; pogrzeb odbył się w piątek o godz. 12,oo oraz śp + Krystyna Nowaczyk ze Szklarskiej, pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 12,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…