OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.04.2019- Poniedziałek Wielkanocny

1. Bardzo serdecznie dziękuję wiernym za zaangażowanie w przygotowanie i przeżycie Świąt Wielkanocnych.
  2. Dzisiaj o godzinie 1:00 Mszy św. nie będzie
  3. Trwa Oktawa Zmartwychwstania Pańskiego, która kończy się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego.

1. Dzisiejsza taca na KUL.
  2. W najbliższy piątek nie ma postu.
  3. W przyszłą niedzielę odpust w parafii Miłosierdzia Bożego w Żarach – suma o godzinie 13:00.
  4. Trwa Nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji – Wenezuela.
  6. Przyszła niedziela otwiera Tydzień Miłosierdzia.
  7. W sobotę o 17:50 – spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  8. Zapowiedzi: Pluta Mariusz i Dyl Dominika oboje ze Szczepanowa – III.
  9. Dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych za posprzątanie świątyni, dekorację krzyża misyjnego i dar ołtarza.
  10. Bóg zapłać rodziną z 2 części Alei Wojska Polskiego za posprzątanie świątyni w sobotę rodziną: Siwek, Stęplowskich, Budas, Dziuk, Bosak, Wikiera i składającym ofiary – 190 zł.
  11. W sobotę o godzinie dziewiątej zapraszam pozostałe rodziny z Alei Wojska Polskiego oraz Okulickiego, Bitnera i Roweckiego.
  12. Bardzo dziękuję rodzinom, które robiły Ciemnicę i Grób: Szymeczko, Bortnowska, Jaskóła i p. Markulak za zrobienie nowego krzyża i wszystkim składającym ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Naszej scholi za oprawę muzyczną Świąt Wielkanocnych.
  13. Blimel prosi o wpłaty po 500 zł. do końca kwietnia na pielgrzymkę na Słowację i Węgry.
  14. W Wielką Sobotę odeszła do Pana, zaopatrzona sakramentami św. św. pamięci + Marianna Biernat z Sikorskiego, pogrzeb odbędzie się w środę o godzinie 14:00.