OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.05.2019 – V Niedziela Wielkanocna.

1) Wczoraj odbyło się spotkanie klasyfikacyjne młodzieży starszej grupy przed Bierzmowaniem…

2) Trwa pielgrzymka do Lichenia i Kalisza; Bóg zapłać uczestnikom za modlitwę i świadectwo wiary a p. Gieni Piwko za zorganizowanie jej.

3) Nabożeństwo do św. Rity, patronki spraw trudnych i beznadziejnych w środę o godz. 17,oo w kościele św.Józefa w Żarach. Intencje do wspólnej modlitwy można składać do skrzynki z napisem „Intencje do św. Rity.” W czasie nabożeństwa poświęcenie róż, które przynosimy ze sobą i namaszczenie olejem różanym na znak przyjęcia woli Bożej. Po nabożeństwie Msza św. w intencjach polecanych wstawiennictwu św. Rity.

4) Najbliższy Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w parafii św. Józefa w Żarach 2 czerwca o godz. 18,oo w  Żarach i potrwa do 7 czerwca.

5) Zapowiedzi: Lechman Grzegorz i Gaweł Daria z Alei WP, oboje st. Wolnego – II.

6) W sobotę 25 maja, o godz. 11,oo –  święcenia kapłańskie w konkatedrze w Zielonej Górze.

7) Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze zaprasza wszystkich, którzy chcieliby pogłębić swoją formację chrześcijańską, biblijna i teologiczną w ramach studiów magisterskich a w przyszłości posługiwać jako katecheci szkolni i parafialni. Szczegóły na stronie Instytutu i na ulotkach i w gablocie.

8) Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom Grunwaldzkiej od 32 do przejazdu i za złożone ofiary do Komitetu Parafialnego… W sobotę o godz. 9,oo zapraszam mieszkańców Sikorskiego od numeru 2 do bloku 8.

9) Przy wyjściu prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Dobre Nowiny, L”oserwatore Romano i Dzień Pański z ogłoszeniami i intencjami.