OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.08.2019 – XVIII Niedziela zwykła.

1) W czwartek rozpoczęliśmy miesiąc sierpień, czas zatroskania o trzeźwość i abstynęcję naszego narodu. Została wyło żona przed ołtarzem Parafialna Księga Trzeźwości i Abstynencji; proszę o składanie w niej podpisów pod Bogu znaną intencją. Róża ŻR proszę o prowadzenie Koronki do Bożego Miłosierdzia przed każdą Mszą św.

2) Trwa czas pieszych pielgrzymek ku Jasnej Górze; bardzo serdecznie dziękuję tym parafianom, którzy biorą w nich udział dając świadectwo pięknie przeżywanej wiary.

3) Zapowiedzi: Stemplowski Mateusz z Żar i Kubiak Żaneta z Sikorskiego st wolnego – II; Stolarski Jarosław z Żar i Filipkowska Marta z Grunwaldzkiej, st. Wolnego – I; Bartkiewicz Piotr z Sikorskiego i Dostatnia Magdalena z Gorzowa Wlkp, st wolnego – I; Szczuka Mateusz z Wiechlic i Klemczak Aneta z Wyzwolenia, st. Wolnego – I.

4) Kalendarz liturgiczny przypomina: Wtorek – Przemienienie Pańskie święto, czwartek – św. Dominika kapłana, piątek – św. Teresy Benedykty od Krzyża dz, M, patronki Europy; sobota – św. Wawrzyńca diak i M. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom a także odpoczywającym w naszej parafii, życzę przemożnej opieki świętych patronów.

5) W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut w Zielonej Górze.

6) Bóg zapłać paniom Bukowskiej, Czarnuszko i Jung za posprzątanie świątyni i złożone ofiary – 4o zł. Bardzo proszę pozostałych mieszkańców ul. Pułaskiego od Siodła do numeru 6o o złożenie dzisiaj ofiary  przy stoliku do Komitetu parafialnego. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkanców Pułaskiego od numeru 53 do 42.

7) Wczoraj ślubowali Daria Gaweł i Grzegorz Lechman; Szczęść Boże Młodej Parze na nowej, wspólnej drodze życia i Dziękuje za przyozdobienie świątyni kwiatami.

8) Przy stoliku nabywamy prasę katolicką i regulujemy należności na ten rok nabywając „Cegiełkę” na kościół. Bóg zapłać tym rodzinom, które już złożyły ofiary na kościół!