„Dźwięki serca” czyli weekendowe Rekolekcje Wielkanocne + Akademia Dojrzewania

Szczęść Boże.
Bardzo serdecznie zapraszam młodzież z Księdza parafii na „Dźwięki serca” czyli weekendowe Rekolekcje Wielkanocne + Akademia Dojrzewaniaktóre odbędą się w dniach 13-15 maja 2022r. w Rokitnie. To szansa na przeżycie paschalnej radości we wspólnocie młodego Kościoła. To ostatnie rekolekcje weekendowe w tym roku szkolnym.
Co będzie?
– rekolekcje w klimacie radości wielkanocnej
– modlitwa psalmami w różnych formach
– droga światła w ogrodach rokitniańskich
– warsztat nt. ludzkich uczuć oraz sposobu ich wyrażania i przeżywania
Prowadzący:
Ks. Łukasz Malec – diecezjalny duszpasterz młodzieży
Ks. Damian Drop – diecezjalny duszpasterz powołań
Dorota Tyliszczak – psycholog, terapeuta
Rekolekcje przeznaczone są dla młodzieży żeńskiej i męskiej od 14 roku życia wzwyż. Koszt rekolekcji wynosi 140 zł. Szczegółowych informacji udziela ks. Łukasz Malec (tel. 734 430 294). Zapisów należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza elektronicznego, dostępnego tutaj: Dźwięki serca – zgłoszenie.  W załączniku jest grafika, którą można wykorzystać w mediach społecznościowych. Zapisy trwają do 10 maja lub do wyczerpania miejsc.
Z wyrazami szacunku.
ks. Łukasz Malec
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży
Kurii Biskupiej Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej
tel. 734 430 294