INTENCJE MSZALNE – 03-10.12.2023

Sobota 17,oo –  W 50 rocz urodzin Barbary Bąkowskiej zd. Zabłockiej dziękczynno błagalna.                              .           17,oo – W 50 rocz urodzin córki Marzeny dziękczynno błagalna.

Niedziela 9,oo – Za dzieci objęte modlitwą różańcową.

12,oo – W 13 rocz. ślubu Marioli i Piotra Olszewskich dziękczynno błagalna.                                                         .              12,oo – Z podziękowaniem za otrzymane łaski, o Błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla   .                             Piotra Olszewskiego z racji urodzin i imienin.

Szczepanów 10,3o – wolna…

 

Wtorek 17,oo – Za Barbary z racji imienin dziękczynno błagalna.

Środa  17,oo – Za dzieci o Błogosławieństwo Boże i opiekę MB Szkaplerzne dla Huberta, Jakuba,       .                          Mi kołaja i Lenę.

Czwartek 17,oo – Roraty – śp + Ireneusza Kozioł w miesiąc po śmierci.

Piątek 12,oo –  Za Marię Rosół z podziękowaniem za wszelkie łaski i z prośbą o zdrowie,                        .                          Błogosławieństwo Boże i opiekę MB Niepokalanej.

17,oo – śp ++ Edwarda, Bogdana, Mariannę, Ludwika Zając i Helenę, Eliasza Firak.

Sobota 8,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo Boże i opiekę MB Szkaplerznej dla Jubilatów.

 

17,oo – śp + Reginę Płazińską w 1 rocz śmierci.                                                                                                                      .           17,oo – Za zmarłych z rodziny Włodarskich…

Niedziela 9,oo – Za zmarłych z rodziny Węgier…

12,oo –  ++ z Rodziny Antoszewskich Janinę, Wawrzyńca, Marka, Jana i ++ z tej rodziny     .                             Anielę, Maksymiliana Figa; Franciszkę, Łukasza Szkrabińskich.

Szczepanów 10,3o – sp ++ Helenę, Tomasza, Edwarda Krysiak.