OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14.04.2024 – III Niedziela Wielkanocna.

1) Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski o modlitwę w intencji ochrony życia osób nienarodzonych…

2) Dzisiaj po Mszy św. o 12,oo spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców  rozpoczynające bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Pierwszej spowiedzi i Komunii św…

3) Dzisiaj Niedziela Biblijna a wraz z nią 8 Narodowy Dzień Czytania Pisma św. Otwiera ona przed nami kolejny XVI Tydzień Biblijny w którym czytamy i rozważamy Księgę Dziejów Apostolskich. Przy stoliku odbieramy losowo z koszyczka karteczki z cytatami z tej Księgi.

4) Nasz parafialny zespół Żar Miłości serdecznie zaprasza dzisiaj w niedzielę na godz. 16,3o na wielki Koncert Wielkanocny, który zagra i zaśpiewa wraz z uczniami Państwowej Szkoły Muzycznej w Żarach, a także zachęca do zakupu słodkiej cegiełki w postaci pysznego ciasta, przez co możemy wesprzeć finansowo zakup sprzętu dla naszej scholi…

5) W najbliższą sobotę odbędzie się w kościele parafialnym o godz. 11,oo Konwent wielkanocny z udziałem wszystkich kapłanów naszego dekanatu pod przewodnictwem Księdza Dziekana. Bóg zapłać za ofiarowane na tę okoliczność  domowe ciasto…

6) Bóg zapłać p. Matuszewskiej Wandzie z Łąkowej i Wrońskiej Marii z Habowską Hanną z Dworcowej za posprzątanie świątyni i złożone przez nich ofiary – 70 zł. Zapraszam pozostałych mieszkańców z Łąkowej, Dworcowej i Niepodległości oraz Z Powstańców Wlkp i Batalionów Chłopskich na przyozdobienie kwiatami, posprzątanie naszej świątyni w sobotę o godz. 9,oo tak by o 10,3o było wszystko gotowe… Bardzo serdecznie dziękuję p. Adamowi Bryk z Alei WP za wykoszenie terenu wokół świątyni i parkingu.

7) Przy stoliku nabywamy oprócz cegiełek w postaci smakowitego ciasta,  prasę katolicką Niedziela i Gość Niedzielny a w niej Pismo św. zastosowane w naszym życiu…

8) Wczoraj zmarł z Siodła śp + Czesław Mańkowski… Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…